Medewerkers

Medewerkers

  • Sigrid Helbig
    • s.helbig@theeconomicboard.com
    • 085 040 9988
    Sigrid Helbig

    director

  • Lucia Hendriks
    • l.hendriks@theeconomicboard.com
    • 085 040 9980
    Lucia Hendriks

    management- en personal assistant

  • Matthijs Kop
    • m.kop@theeconomicboard.com
    • 085 040 9982
    Matthijs Kop

    program manager

  • Emina Joosten Beslagic
    • e.joosten@theeconomicboard.com
    • 085 040 9981
    Emina Joosten Beslagic

    program manager

  • Laelia Engelsman
    • l.engelsman@theeconomicboard.com
    • 06 5411 4771
    Laelia Engelsman

    webredacteur

  • Roos Lavrijsen
    • r.lavrijsen@theeconomicboard.com
    • 06 41 82 50 20
    Roos Lavrijsen

    marketing communicatie manager

  • Ingeborg van den Heuvel
    • i.vandenheuvel@theeconomicboard.com
    • 06 5543 4274
    Ingeborg van den Heuvel

    advisor marketing & communications

  • Anne Kregting
    • a.kregting@theeconomicboard.com
    • 085 040 9983
    Anne Kregting

    content specialist

  • Pieter de Boer
    • p.deboer@theeconomicboard.com
    • 06 5378 6919
    Pieter de Boer

    business representative

  • Richard Dobbelmann
    • r.dobbelmann@theeconomicboard.com
    • 085 040 9986
    Richard Dobbelmann

    business associate

  • Luc Pennings
    • l.pennings@theeconomicboard.com
    Luc Pennings

    civic entrepeneur investments

  • Luud Lemmens
    • l.lemmens@theeconomicboard.com
    Luud Lemmens

    projectmedewerker - student international economics & business